Sanal Ortamda Ankaragücü!

Bugün 06.06.2012… Her yıl olduğu gibi bu yılda bu tarih küçük bir tebessüm etmemize yardımcı oluyor. Sözü fazla uzatmadan esas konumuza geçmek istiyorum.

Başlığımızdan da anlayacağınız üzere sanal ortamda bulunan ve Ankaragücü ismini en güzel şekilde temsil etmeye çalışan internet sayfalarından söz edeceğim.  Tabi ki sadece .com, .net uzantılı değil facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden de bir kaç sayfa tanıtacağız. Daha çok, hit olan değilde bilinmeyen sayfaları göz önüne çıkarmak amacım. Buyrun bu sayfalara göz atın isterseniz. Sayfalara ulaşmak için resimlere tıklayın…

1- Ankaragücü Fan Page 

Facebook sosyal paylaşım ağında en çok üye sayısı olan Ankaragücü sayfalarından biri… Taraftar kitlemizin bu sosyal ağı fazlasıyla kullanması sebebiyle üye sayısı gün geçtikçe artmakta, yapılan paylaşımların güncelliği ve doğruluğu bir profesyonel haber sitesi seviyesindedir. Umarız Ankaragücü adına daha güzel işler başarmaya devam edilir.

Sayfaya gitmek için resme tıklayınız.

2- Lacivert 1910 Blog

Uzun süredir takip ettiğim ve en güzel Ankaragücü blog sayfalarından biri… Yaptığı paylaşımlar, sayfa güncelliği gibi konularda acemiliği aşmış olan Lacivert 1910 blog sayfası daha iyi yerlere gelmekte… Yalnızca futbol takımımızı değil, A2 ligini ve voleybol müsabakalarını da takip eden sayfa Ankaragücü’nün sanal ortamda en güzel yerlere gelmesi için uğraş veriyor. Umarım daha da iyi yerlere gelirler….

3- Ankaragücü Tarihi

Sanal ortamda belki takip edilesi güzel sitelerden biri fakat ziyaretçi sayısı bir o kadar az… Ankaragücü tarihini en güzel anlatan sitelerden biri bu site. Kuruluştan bu yana kullanılan armalar, isimler, hatta sezonların özetlerinin fotoğraflarla anlatıldığı güzel bir site. Tavsiyem şudur ki ziyaret etmekle kalmayın güzelce bir araştırın.

Sayfaya gitmek için resme tıklayınız.

4- Ankaragücü İskoçya 

Amerika, Almanya ya da İspanya’da bu ismi duysak belki şaşırmazdım fakat ilk duyduğumda ve gördüğümde İskoçya ismi ile yanyana gelen Ankaragücü ismi beni şaşırttı. Oldukça güncel ve güzel haberlere yer veren bu site, İngilizce yayın yapmakta. Az da olsa İngilizce’niz varsa ziyaret edin ve keyif almaya bakın.

5- Biz Ankaragüçlüyüz

Facebook sosyal ağında takip ettiğim belki ender Ankaragücü sayfalarındandır. Yaptığı paylaşımların güzel ve güncel olması tavsiye edeceğim siteler arasında yer almasına sebeptir. Bana sorarsanız bu kadar hayran sayısını hak etmeyen sayfalardan biridir.

Sayfaya gitmek için resme tıklayınız.

6-Ankaragüçlü İş Yerleri

Ankaragücü sanal ortamına yeni katılan fakat çoğu insandan beğeni alan sayfa, aslında Facebook’da bir grup. Fakat herkesin güzel bir şekilde Ankaragüçlü iş yerlerini tanıttığı sayfa da gerçekten taraftarın birbirine yardımı dokunuyor. Umarız daha profesyonel bir alt yapı ile kategorize edilmiş iş yerlerinin karşımıza çıkacağı internet sitesiyle karşılırız.

Sayfaya gitmek için resme tıklayınız.

7- Harbiye TV

Hazırladığı videolar ve fotoğraflarla, Ankaragücü multimedyalarında adeta yeni bir çağ açan güzel bir sayfa. Başarılarının devamını diliyoruz.

Sizinde bize iletmek istediğiniz blog sayfanız ya da Ankaragücü ismi taşıyan, farklı tasarım ve düşünceyi benimsemiş, güncelliğini sürdüren internet siteniz veya sayfanız varsa iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

One response to “Sanal Ortamda Ankaragücü!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s